Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • - bieżące utrzymanie terenu ogólnodostępnego,
  • - proste naprawy,
  • - podstawowe prace ogrodnicze,
  • - wspieranie innych działów w pracach fizycznych.

Wymagania:

  • - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
  • - chęć do pracy,
  • - umiejętność organizacji pracy własnej,
  • - zmysł techniczny,
  • - uczciwość i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • - świadczenia z funduszu socjalnego,
  • - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej C.V. na adres:

Jeżeli zdecyduje się Pani/Pan przekazać nam swoje dane osobowe do aplikacji prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o.,
w celach związanych z procesem rekrutacji oraz dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami